O nás

Kozmetický salón Vivien Vám ponúka služby  už  14 rokov. Jeho silnou doménou je individuálny prístup ku každej zákazníčke a zaručené relaxačné prostredie. Kozmetička sa venuje výhradne len jednej zákazníčke, čím Vám šetrí čas a vytvára dokonalý odpočinok a relax.

V salóne pracujeme so svetoznámymi kozmetickými značkami GUINOT a VAGHEGGI.

hr

GUINOT je svetovým symbolom 
koncepcie kozmetiky založenej na vedeckých, 
farmakologických a medicínskych princípoch.

Guinot je medzinárodne uznávanou značkou overenou 50 ročnou praxou.

Len vo Francúzsku poskytuje firma klientkám Guinot protokolárne ošetrenia a produkty v 1680 kozmetických salónoch. Nepochybne má s viac než 50% účasťou na kozmetickom trhu vedúcu pozíciu.

certifikat

Guinot je synonymom pre odborníka v starostlivosti o krásu. Toto synonymum je na mieste najmä vďaka tímu výskumníkov a ich práci zameranej na pokrok a inovácie vyvíjané vo výskumných laboratóriách blízko Paríža. Títo vysoko kvalifikovaní a skúsení výskumníci pracujú denne s vysokým nasadením na vývoji produktov obsahujúcich čoraz viacej účinných aktívnych zložiek v tej najvyššej kvalite.

Guinot laborátoriá sú jedným z mála závodov na svete, ktoré získali certifikát ISO22716 o správnej výrobnej praxi, ktorý zaručuje, že kozmetika je vyrábaná v súlade s najprísnejšími kvalitatívnymi a bezpečnostnými normami, týkajúcimi sa čistoty prostredia, čistoty vody, premeriavania a eliminácie akýchkoľvek škodlivých látok v produktoch.

Všetky produkty Guinot sú bez parabénov, GMO a nie sú testované na zvieratách. Za účelom testovania účinkov svojich technológií a produktov vyvinul Guinot testovací salón v rámci svojho Výskumného a rozvojového centra. Všetky činnosti spojené s výrobou či balením produktov sú v súlade s ekologickými a etickými regulami a ochrana životného prostredia zostáva jednou z hlavných priorít firmy Guinot.

hr

VAGHEGGI

História
: Vagheggi vzniklo v januári 1975, spoločnosť predstavila nové fytokozmetické ciele vďaka spolupráci s výskumníkmi antropológie, filozofie, čínskej medicíny i bio-energetickej psychológie a prírodného liečenia.


Kvalita a inovácia: 
Vagheggi pracuje prostredníctvom interného výskumu a vývojového laboratória, neustále študuje nové koncepty zloženia. Vedecké poznatky v kozmetike sa neustále vyvíjajú. Kozmetika spolupracuje tiež s univerzitnými výskumnými centrami, analytickými laboratóriami a profesionálmi, aby zabezpečila čo najpresnejšiu dokumentáciu pre ochranu a efektívnosť kozmetických produktov.
Vďaka kontrole výrobných procesov, vývoju a výberu balenia, rešpektovaniu životného prostredia je kozmetika Vagheggi spoľahlivá a touto vlastnosťou sa produkty pýšia už celé roky.

Bezpečné využitie rastlín: 
Vagheggi prezentuje svoj koncept ,,prírodného’’ ako požiadavku zdravia a blaha, ktoré sú pre dnešnú spoločnosť nevyhnutné. Hlboké korene v histórii rastlinnej kozmetiky sú dnes chápané ako záväzok využívať kvalitné suroviny, ktorých dôkaz o pôvode je zdokumentovaný certifikátmi o analýze, technickými súbormi a rešpektovaním platných zákonov. Každá použitá látka je starostlivo vybraná a pridáva sa do zloženia po zhodnotení jej chemicko-fyzikálnych, technických, bezpečnostných vlastností a účinnosti. Reálne sľuby a ciele pre skutočné výsledky a výhody.