Aromatic corps

AROMATIC CORPS – Aromatické ošetrenie tela

Prírodné ošetrenie éterickými olejmi, hlinou, trstinovým cukrom a výťažkom z kiwi

AROMATIC CORPSInštitút Guinot počas výskumu efektívnych metód boja proti celulitídy vyvinul na princípe Hydradermie Lift ošetrenia vysoko účinný prístroj TechniSpa. Revolučná masírovacia technika vykonáva tri rôzne zoštíhlovacie procesy, doplňované aktívnymi zložkami bylinných výťažkov, ktoré znásobujú účinnosť celého proticelulitídneho ošetrenia. Špeciálne tvarovaná hlavica presne kopíruje masážne ťahy kozmetičky a dokonale sa prispôsobí krivkám Vášho tela. Už po prvom ošetrení sú výsledky viditeľné: pomarančová koža sa zmierni, pokožka sa vyhladí, tvar tela bude pevnejší a tonizovanejší.

  • Zjemňujúce ošetrenie – zlupovanie odumretých buniek vďaka výťažkom z kiwi a trstinového cukru. Pokožka bude hladká, jemná a hodvábna.
  • Wellness ošetrenie – energizujúca a upokojujúca masáž s éterickými olejmi. Okamžite pocítite pohodu a dokonalé upokojenie tela, ktoré je ešte doplnené o profesionálnu a starostlivú masáž.

hrTajomstvo procedúry

Guinot-Aromatic-Corps

TELOVÝ PEELING Z TRSTINOVÉHO CUKRU A KIWI
Tento 100% prírodný prípravok na zlupovanie dokonalo pripraví pokožku na ďalšie ošetrenie. Jemné zlupovanie odstráni odumreté bunky, čím pripraví pokožku na prenikanie aktívnych účinných látok a zároveň ju hodvábne vyhladí.