Liftosome

LIFTOSOME – Liftingové omladzujúce ošetrenie.

LIFTOSOME je vyvinutý špeciálne na problémy súvisiace so stárnutím pokožky.

guinot_liftsome_treatmentČasom sa pod vplyvom voľných radikálov kvalita kolagenových vlákien znižuje – rozpadávajú sa a strácajú pružnosť. Nastáva viditeľná strata hustoty a pružnosti.

Dochádza k dehydratácii – hydrolipidový film na povrchu pokožky je nedostatočný.

Výsledkom je, že tvár stráca svoj objem, prepadá sa. Rysy tváre sú menej definované, poklesnú a oťažejú. Pokožka je suchšia, týmje na nej viac vrások.

Ošetrenie Liftosome je špeciálne vyvinuté na znaky únavy, ktoré sa z Vašej pokožky stratia, obnoví sa stratená krása a sviežosť pleti. Pro Kolagónový koncentrát prispieva k tvorbe a ochrane elastických vlákien spojivovým tkanivom. Elastické tkanivo opäť získa hustotu, pokožka je hladká a pevná: tvár pôsobí mladšie. Po ošetrení budete presvedčená, že sa Vaša pokožka vyhladila, očividne omladla a zmizli všetky znaky únavy.

hrTajomstvo procedúry

Pro Kolagénový koncentrát pre jedinečné spevnenie

Guinot-Lifting-Cream-Liftosome-lgKozmetička nanesie na tvár a krk Pro Kolagénový koncentrát v rovnomernej vrstve. Koncentrát prispieva k tvorbe a ochrane elastických vlákien spojivových tkanív a pôsobí proti ovísaniu pokožky.

Termoliftingová maska

Vďaka blahodarnému účinku tepla pod termo-maskou, účinné látky intenzívnejšie prenikajú do hlbších vrstiev pokožky. Po niekoľkých minútach maska stuhne, svaly tváre sa upokoja, črty tváre sa vyhladia.

Sérum proti starnutiu na omladenie pleti

Celá tvár, krk a dekolt sú modelované jemnou eflorážnou masážou so sérom proti starnutiu. Pokožka sa napne, vďaka aktívnym zložkám obnovujúcimi štruktúru epidermy je vyhladená a omladená.

VÝSLEDKY:

Hladšia pleť  +8,3%
Počet vrások – 32,10%
Hĺbka vrások – 14%